piątek, 22 listopada 2013

Choinkowy szał

Do pierwszej gwiazdki jeszcze ponad miesiąc.
Aspik, jak chyba każde dziecko obchodzące Boże Narodzenie, nie może doczekać się prezentów. Wszystkie inne aspekty świąt są nieważne :)
Rodzice trochę mniej się cieszą. Przygotowana, gotowanie, zakupy, w tym zakup prezentów już teraz spędzają niektórym sen z oczu. Mamo Franka, pozdrawiamy :)
Aspik listu do św. Mikołaja jeszcze nie napisał.
Wykonał za to inną pracę plastyczną. Pracę na konkurs "Choinki Jedynki". Dzisiaj dzieło zostało wysłane. Później wysoka komisja będzie oceniała wszystkie nadesłane prace. Te wybrane, najpiękniejsze rysunki trafią na licytację, z której dochód zostanie przekazany Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Stowarzyszeniu Debra Polska "Kruchy Dotyk".
Aspik o akcji usłyszał w radiu i sam chciał się do niej przyłączyć. A ja jestem z niego bardzo dumna. Nawet, jeśli jego praca nie zostanie wybrana do licytacji, dla mnie jest zwycięska.


Projekt i wykonanie: 100% Aspik.

Inspiracją do tej pracy był obejrzany kilkanaście razy film „Ekspres Polarny”, nazywany przez Aspika „Pociąg wigilijny”. Dlatego na rysunku znalazła się jego ulubiona lokomotywa – Piękna Helena (Pm36). Bohaterowie filmu przyjechali nią na biegun północny, do św. Mikołaja.
Jest tu wielka, piękna choinka, do której idzie rząd elfów trzymających się za ręce. Ponad wszystkim leci Mikołaj na saniach ciągniętych przez renifery.
Jeśli ktoś chce zabawić się w młodego artystę, ma jeszcze czas. Prace można wysyłać do 25 listopada :)
Szczegóły TUTAJ.

2 komentarze:

  1. Wow, ale fajnie to wymyślił i na bank ujął tą pracą serce Oliwierka :)

    OdpowiedzUsuń