piątek, 23 maja 2014

Rozwiązanie :)

Przedstawiamy rozwiązanie konkursiku z poprzedniego wpisu.
Wszystkie odpowiedzi cieszyły mnie bardzo. Za serce ujęły mnie odpowiedzi gemmy - bardzo prawdopodobne, ponieważ Aspik uwielbia film "Jak wytresować smoka".
Ale rozwiązanie jest inne. Oto ono:Jak-17. Samolot wojskowy :)

To oznacza, że zwycięzcami konkursu zostają:
Taka sobie mama
Dzielny Franek
i Ania Kowalska.

Gratuluję :)

Proszę Was o kontakt mailowy na matka_aspika@gazeta.pl


Jeszcze słóweczko o historii zadania.
Poprosiłam syna, żeby wymyślił jakieś pytanie na konkurs. Niedługo później przyniósł mi te dwa obiekty z konkursowego zdjęcia. Na pytanie "co to jest?" odpowiedział, że jest to zadanie konkursowe :D
M. powiedział, że to dżdżownice z doczepionymi skrzydłami.
Ja byłam przekonana, że to F/A-18 Hornet, samolot wojskowy, o którym Aspik ostatnio każdemu opowiada. Bardzo zaskoczyła mnie odpowiedź Ani Kowalskiej, bo to samolot z tej samej rodziny :)
Właściwą odpowiedź poznałam dopiero wczoraj wieczorem.

4 komentarze:

 1. Niestety nie posiadam urządzeni,jakim jest tablet, a mój były nie chce zgrać tych gier dziecku. Może zgłosi się do pani ktoś,kto ma tablet i dziecko potrzebujące tych gier

  OdpowiedzUsuń
 2. Wprawdzie nie wygrałam, ale muszę przyznać, że miałam sporo frajdy przy zgadywaniu, za co niniejszym dziękuję :) Pozdrawiam wielbiciela latających potworów, czyli smoków i samolotów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gemma, ponieważ Taka sobie mama nie ma możliwości skorzystania z nagrody, zatem typuję Ciebie. Twoja odpowiedź bardzo mi się podobała, a ponieważ nie ma innych "samolotowych" odpowiedzi to mam nadzieję, że nikt nie będzie miał pretensji za tę zmianę. Odezwij się do mnie na maila. Pozdrawiamy :)

   Usuń
 3. Bardzo dziękuję :) Napisałam maila. :)

  OdpowiedzUsuń